Renowacja Reflektorów

Renowacja reflektorów

Światła to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdu wpływających na bezpieczeństwo ruchu drogowego.


Zmatowienie reflektorów to nie tylko gorsza widoczność i wygląd samochodu. To również ryzyko odmowy dopuszczenia pojazdu do ruchu przez stację diagnostyczną.

Dzięki dobraniu odpowiednich materiałów i sprzętu polerskiego doprowadzamy reflektory do stanu „nowości” uzyskując tym samym gładką, błyszczącą powierzchnię , wolną od wszelkich zarysowań, zmatowień i pożółknięć.

 

Aktualne promocję

Ozonowanie wnętrza samochodu dla wszystkich usług od 300zł.

Tylko w tym miesiącu dla wszystkich klientów korzystających z usługi przyciemniania szyb:

Rabat na pozostałe usługi naszego salonu:
-30% na oklejanie reflektorów i tylnich lamp
-30% na Polerowanie lakieru
-30% na Renowacje zżółkniętych i zarysowanych reflektorów.

Nasi klienci wyjeżdzają od nas zadowoleni.
Dożywotnia gwarancja na przyciemnianie szyb!

Jestem bardzo zadowolona z przyciemnienia szyb w oplu. boki tył, tylna. Do tego przyciemnione lampy - super efekt. Za radą zdecydowałam się na pasek na przedniej szybie - teraz, w słoneczne dni doceniam! Dziękuję i Polecam

K. Zawada

Świetnie wykonane przyciemnianie. Bardzo profesjonalne podejście. Cena najniższa w jaką udało mi się uzyskać w okolicy, a mimo to obsługa pierwsza klasa! Polecam!

D. Stelmach

sa

Firma godna polecenia. Profesjonalnie i rzetelnie. Żadnych niedociągnięć czy piasku pod folią. Mam porównanie z inną firmą.. Odczekałem z oceną, ale folia dalej jest jak była- Polecam

J. Tomek

Piękno tkwi w detalach!

Zdziwisz się, jak może wyglądać twój samochód po kilku bezinwazyjnych i tanich zabiegach.

Zajmujemy się przyciemnianiem szyb samochodowych, ale jest to tylko jeden sposób na drastyczną poprawę wyglądu twojego auta. Car Detailing Malec okleja także poszczególne elementy twojego samochodu, takie jak lampy, lusterka czy dachy. Używamy do tego renomowanych foli, które zabezpieczą oryginalny lakier i dodadzą pojazdowi charakteru.