Car detailing wewnętrzny

Czyszczenie wnętrza na które składa się:

1. Nieskazitelna czystość tapicerki:

a) pranie tapicerki materiałowej

Tapicerka samochodu zostanie dokładnie oczyszczona, a także pozbawiona roztoczy oraz nieprzyjemnego zapachu. Wykorzystanie profesjonalnego sprzętu marki Kärcher oraz odpowiednio dobranych środków piorących gwarantuje wywabienie nawet najbardziej uporczywych plam.

Proces kompleksowego czyszczenia i prania tapicerki auta polega na dokładnym odkurzeniu całego auta z zanieczyszczeń. Dokładnemu i skutecznemu czyszczeniu zostaną poddane wszystkie fotele, boczki w drzwiach, podsufitka a także wykładzina i dywaniki. Dodatkowo samochód zostanie poddany kompleksowemu sprzątaniu. Mycie szyb i lusterek pomoże w osiągnięciu optymalnej widoczności, a czyszczenie deski rozdzielczej i elementów plastikowych nie tylko zadba o estetyczny wygląd, ale także o właściwości antystatyczne. Po skończonej usłudze myjemy całe auto na zewnątrz.

b) czyszczenie i pielęgnacja skórzanej tapicerki

Dzięki usłudze czyszczenia skór w samochodzie przywrócisz urok i oryginalność tapicerce skórzanej. Zabieg wpływa znacząco na przedłużenie żywotności skór oraz doprowadza je do salonowego wyglądu.

2. Ozonowanie – neutralizacja zapachów

Usuwane nieprzyjemnych zapachów, odgrzybianie i dezynfekcja samochodu za pomocą generatora ozonu.

Ozonowanie samochodu to zabieg pozwalający na usunięcie nieprzyjemnych zapachów np. dymu tytoniowego oraz drobnoustrojów, które mogą powodować podrażnienia dróg oddechowych oraz wywoływać alergie.

Ozon to gaz (trójatomowa cząsteczka tlenu), który ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Dodatkowo, dzięki swojej dużej aktywności chemicznej, utleniając związki chemiczne znajdujące się wewnątrz samochodu np. w tapicerce powoduje ich neutralizację i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie wnętrza samochodu przeprowadza się wykorzystując generator ozonu o wysokiej wydajności.

3. Impregnacja plastikowych elementów

Impregnacja plastikowych elementów wnętrza przedłuża efekt zabiegów detailingowych, nadaje świeży wygląd i blask oraz zabezpiecza je przed uszkodzeniami w procesie eksploatacji auta.