Wymiana szyb samochodowych

Wymiana szyb samochodowych

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, a my wycenimy wymianę szyby w Twoim samochodzie. Szyby dobieramy samodzielnie lub wymieniamy te kupione przez klienta.

Oferujemy markowe produkty w konkurencyjnej cenie. Naszymi partnerami w sprzedaży są między innymi: Pilkington, Saint-Gobain, NordGlass, XYG, AGC, FY.

Wymiana szyby nie zawsze jest konieczna. Cena takiego zabiegu jak naprawa odprysku na szybie jest nieporównywalnie niższa niż cena nowej szyby samochodowej. Dlatego w sytuacjach, w których to możliwe proponujemy usuwanie odprysków zamiast wymiany całego elementu.

 

DLACZEGO NIE WARTO ZWLEKAĆ Z WYMIANĄ

Wymiana pękniętej szyby w samochodzie to nie tylko konieczność, z którą musimy się zmierzyć, aby bez problemu poruszać się po naszych drogach czy autostradach. Pęknięta szyba w aucie to także:

  • Brak możliwości zrobienia przeglądu technicznego samochodu (Pracownik stacji kontroli pojazdów odeślę nas niezwłocznie do serwisu, zlecając wymianę).
  • Stwarzanie zagrożenia dla siebie i osób podróżujących w samochodzie.
  • Narażanie się na wysoki mandat w przypadku kontroli policji (aktualnie w razie kontroli Policja wystawia mandat w wysokości minimum 200 zł)

Nie należy zwlekać z wymianą, ponieważ nie oszczędzimy na tym pieniędzy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzwoniąc do nas, uzyskasz informację na temat wymiany, całkowitego kosztu wymiany rozbitej szyby w modelu Twojego auta oraz odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości.

Aktualne promocję

Ozonowanie wnętrza samochodu dla wszystkich usług od 300zł.

Tylko w tym miesiącu dla wszystkich klientów korzystających z usługi przyciemniania szyb:

Rabat na pozostałe usługi naszego salonu:
-30% na oklejanie reflektorów i tylnich lamp
-30% na Polerowanie lakieru
-30% na Renowacje zżółkniętych i zarysowanych reflektorów.

Nasi klienci wyjeżdzają od nas zadowoleni.
Dożywotnia gwarancja na przyciemnianie szyb!

Jestem bardzo zadowolona z przyciemnienia szyb w oplu. boki tył, tylna. Do tego przyciemnione lampy - super efekt. Za radą zdecydowałam się na pasek na przedniej szybie - teraz, w słoneczne dni doceniam! Dziękuję i Polecam

K. Zawada

Świetnie wykonane przyciemnianie. Bardzo profesjonalne podejście. Cena najniższa w jaką udało mi się uzyskać w okolicy, a mimo to obsługa pierwsza klasa! Polecam!

D. Stelmach

sa

Firma godna polecenia. Profesjonalnie i rzetelnie. Żadnych niedociągnięć czy piasku pod folią. Mam porównanie z inną firmą.. Odczekałem z oceną, ale folia dalej jest jak była- Polecam

J. Tomek

Piękno tkwi w detalach!

Zdziwisz się, jak może wyglądać twój samochód po kilku bezinwazyjnych i tanich zabiegach.

Zajmujemy się przyciemnianiem szyb samochodowych, ale jest to tylko jeden sposób na drastyczną poprawę wyglądu twojego auta. Car Detailing Malec okleja także poszczególne elementy twojego samochodu, takie jak lampy, lusterka czy dachy. Używamy do tego renomowanych foli, które zabezpieczą oryginalny lakier i dodadzą pojazdowi charakteru.