Car detailing zewnętrzny

Przyciemnianie szyb samochodowych i okiennych

Folie na których pracujemy są z najwyższej półki , marki armolite, sungard, 3M. Na wykonywaną przez nas usługę udzielamy dożywotniej gwarancji oraz atestu nr R43-0490-ISIC. Nasze folie nigdy nie tracą koloru, nie robią się pęcherze, posiadają specjalną warstwę ochronną przed zarysowaniem. Są to specjalne folie termokurczliwe przeznaczone do przyciemniania szyb samochodowych, z właściwościami przeciwsłonecznymi zatrzymują do 99,9% promieniowania UV. Posiadają właściwości ochronne – skutecznie chronią przed skutkami zbicia szyby, redukują refleksy i zmęczenie oczu. Co najważniejsze: nadają każdemu pojazdowi niepowtarzalnego charakteru i własnego stylu!

Renowacja reflektorów

Zmatowienie reflektorów to nie tylko gorsza widoczność i wygląd samochodu. To również ryzyko odmowy dopuszczenia pojazdu do ruchu przez stację diagnostyczną.

Dzięki dobraniu odpowiednich materiałów i sprzętu polerskiego doprowadzamy reflektory do stanu „nowości” uzyskując tym samym gładką, błyszczącą powierzchnię , wolną od wszelkich zarysowań, zmatowień i pożółknięć.

Polerowanie lakieru

Polerowanie – korekta lakieru to jeden z zabiegów detailingowych.

Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii.

Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym.

Usługa kierowana jest do osób, których samochód:

  • stracił swój blask, połysk, głębię lakieru,
  • lakier auta jest zniszczony, porysowany przez niewłaściwe mycie,
  • lakier auta posiada liczne rysy oraz wżery np. ptasie odchody,
  • chcemy, aby na kolejne kilka lat auto wyglądało prawie jak nowe,
  • chcemy sprzedać auto z większym zyskiem.

Polerowanie lakieru jest koniecznością przed aplikacją ceramicznych powłok ochronnych.

Powłoka ceramiczna

Powłoki ceramiczne to przełomowa technologia ochrony lakieru, pozwalająca na uzyskanie długotrwałej ochrony powłoki lakierniczej przed uszkodzeniami różnego typu. Efektem uzyskania idealnie gładkiej powierzchni po aplikacji produktów jest także zwracający uwagę i budzący podziw szklisty blask samochodu. Co istotne, pielęgnacja powłoki ceramicznej nie wymaga od właściciela pojazdu szczególnych zabiegów i konserwacji.

W odróżnieniu od wosków, powłoka ceramiczna po aplikacji i utwardzeniu zamienia się w wyjątkowo trwałą, zwartą warstwę o wysokiej twardości. Zaawansowany skład oparty na nanotechnologii zapewnia znaczną odporność na ekstremalne odczyny pH, skrajne temperatury i tarcie, tworząc na powierzchni lakieru trwałe i odporne wiązania. Efektem aplikacji powłoki jest uzyskanie twardej i szklistej warstwy ochronnej. Zmiana napięcia powierzchniowego powłoki lakierniczej zapewnia doskonały efekt hydrofobowy, czyli odpychania i spływania wody, odpowiedzialny za spektakularny, szklisty blask pojazdu.

Powłoka, oprócz doskonałych właściwości ochronnych przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i zewnętrznymi, jak soki drzew, ptasie odchody, martwe owady czy agresywna chemia drogowa, zabezpiecza powierzchnię pojazdu przed mikro zarysowaniami.

Powłoka ceramiczna trzyma się na lakierze 2 lata.

Hydrofobizacja szyb (niewidzialna wycieraczka):

Aplikacja powłoki ceramicznej na szyby daje jeden z najbardziej spektakularnych i odczuwalnych w codziennym użytkowaniu samochodu efektów. Silna reakcja hydrofobowa, czyli odpychania wody i brudu, zapewnia efekt tzw. „niewidzialnej wycieraczki” – w czasie deszczu woda odpychana jest samoczynnie,wpływając znacząco na poprawę widoczności i bezpieczeństwo jazdy w trudnych warunkach pogodowych.

Główne zalety powłoki hydrofobowej:

  • spektakularny efekt hydrofobowy
  • ochrona przed zabrudzeniami (Szyba po aplikacji będzie czysta jeszcze przez długi czas, bez konieczności mycia, a to w znaczny sposób zwiększa widoczność, nawet w bez deszczowy dzień)

Aplikację wykonujemy zarówno na szybę czołową jak i boczne.